Црна Микро-линија Пенкала за подготвување на Нацрт - Ултра парична Казна Точка Технички Цртеж Пен Збир, Анти-Крварат Fineliner Пенкало за Илустрација, Канцеларија, Скиц?
Свеж

Црна Микро-линија Пенкала за подготвување на Нацрт - Ултра парична Казна Точка Технички Цртеж Пен Збир, Анти-Крварат

DEN 182.16

Во продавницата

8 mm и четка совет.ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : 3-годишна гаранција, 24-час онлајн услуга за клиентите, 90 ден парите назад политика.Мастило Без Штети на Вашето Тело На Сите, Вие Само се Чувствуваат Слободни да Ги Користите.БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашите водоотпорен пенкала во согласност со ASTM D4236 сертификација за уметност производи.Вклучува 8 микро nib совет големини : од 0,05 мм,0.5 Inch Please усна пенкало ззп по употребата.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ПРАЗНИЦИ : Дајте _____________________ во вашиот живот подарок тие ќе ги користат секојдневно! -АРХИТЕКТИ -УМЕТНИЦИ - БИЗНИС ЛИЦЕ - ИНЖЕНЕРИ - СТРИП УМЕТНИЦИ - МАНГА УМЕТНИЦИ - УЧЕНИЦИ - НАСТАВНИЦИ - АДВОКАТИ - DOCTORSSpecification : Количина : 9 компјутери/box Package Тежина : 3 Once Pen Големина : 0.Мала тежина fineliner пенкало, удобно да се одржи.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 9 големина микро-линија пенкала преполна со хартиена кутија, со асортиман на уникатен nibs стилови и големини.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Можете да добие целосна наплата ако не сте задоволни со тоа безусловно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи