Vontoon Дете Велосипед Седиште Монтажни Монтирани Двојна Заштита се Справи со Заштитна Нето/Појасот Лесно се Инсталира Велосипед Седиште, Погоден за Деца на Возраст о
Свеж

Vontoon Дете Велосипед Седиште Монтажни Монтирани Двојна Заштита се Справи со Заштитна Нето/Појасот Лесно се

DEN 1120.80

Во продавницата

[????Безбедност дизајн] На монтажни двојна заштита справи и целосен комплет парапет не само што може да се заштити безбедноста на детето, но се справи со, исто така може да се инсталира како што е потребно, која може ефикасно да се спречи детето од заспијам на задното седиште од главата надвор од рамката.Ефикасно да се заштити безбедноста на децата!. [????Заштита на животната средина материјал] рамката е направена од високо-јаглероден челик, задебелена пена седиште, ергономски структура, стабилна и безбедна, се согласува да го бебето на телото структура, и го прави бебето повеќе удобно за време на јавањето. [????Со подароци] Безбедносни мрежи се користат за да се спречи децата метри од внесување на велосипед воланот за време на возењето за да се спречи децата од се повреди; таа е опремен со безбедносен ремен изработени од истиот материјал како автомобил сигурносен појас за да се осигура безбедноста на детето. [????Разни користи] Ова бебе на велосипед седиште е, исто така, погодна за разни видови на велосипеди, електрични велосипеди и планински велосипеди, па така ќе можат да уживаат во различни предели со вашите деца. [????Лесно да се инсталира] Лесен-за-инсталирајте велосипед дете седиште, со инсталација на алатки и англиски инструкции за инсталација, таа ги зема околу 5-10 минути за да ја завршите инсталацијата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи