ЏЕК СМИТ женски Спортски Skort Назад Pleated Половината Еластичен Спортови-Линија Здолништа со Џебови
Свеж

ЏЕК СМИТ женски Спортски Skort Назад Pleated Половината Еластичен Спортови-Линија Здолништа со Џебови

DEN 311.76

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Патент затворање. 【Четири-насочно водат ткаенина】 - Дише, пот wicking и нуди голема поддршка и покриеност со кул, мазна, свиленкаста се чувствуваат.Комбинирање на модни трендови и обезбедување на спортски удобност, тенис skort здолниште дизајниран различни pleated полите на грб или на страна, тоа ви помага да го покажете вашиот шарм додека вежбате. 【Сигурно сте биле потење на судот.Можете да уживате во вашите спортски без грижи.Станот-Заклучување Крои Дизајн : потрајни и не е лесно да се деформирани.

Карактеристики на производот

Поврзани производи