Пред да се Постават Ладно Fushion Коса Екстензии Човечка Коса Помине Совет У Совет Hairpieces Keratin Utip Remy Природни Лепак Стап Рамен Падна Hairpiece За Жени 100 Насоки 20 50g #01 Темна Цр
Свеж

Пред да се Постават Ладно Fushion Коса Екстензии Човечка Коса Помине Совет У Совет Hairpieces Keratin Utip

DEN 1029.60

Во продавницата

★ Hairro У совет коса екстензии, 100% вистински човечка коса, мека и свиленкаста, без пролевање, не заплитане.Restylable вистинска коса екстензии, можете да перм, боја, исправете(под 180℃). ★ Здрави нокти совет remy коса екстензии, 100 насоки/пакет, 0.5 g/влакно, вкупно 50g, 16"-22" се avaliable.Обично 2 пакети се доволни за целосна главата, ако треба долга и густа коса стил, 3-4 пакети се препорачува. ★ Undetectable keratin у совет коса екстензии, додавајќи должина и јачина тајно,што едвај можат да ги чувствуваат на вашата глава!Се движи слободно и удобно!Како природни, како ако тие биле одгледувани од вашиот скалп.Никој не може да каже што се носи екстензии. ★ Пред да се постават ладна фузија коса екстензии, одлична италијански лепак, одржување на косата поединечно, што го прави погодно за intall лесно без пролевање, совршен за долгорочна прилог. ★ Лесно да се грижи и долготрајни коса екстензии, тоа е перат и може да трае 3-6 месеци, во зависност од употреба и грижа.Високо ние препорачуваме професионална инсталација и отстранување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи