12 Дискови Michaels Тело Делите Тренингот DVD-Фитнес Дома Губење на Тежината Вежба
Свеж

12 Дискови Michaels Тело Делите Тренингот DVD-Фитнес Дома Губење на Тежината Вежба

DEN 1055.76

Во продавницата

Десет неверојатни 30 минути вежбање целосно да се трансформира во вашата фигура.Висок интензитет, холистички отпорност и издржливост базира 60 Ден фитнес план.На вежби се состои од четири 6 минута, висок интензитет кола за да се постигне силна, секси РЕНДАН тело.Иновативни 60 Ден прогресивна тренингот програма која се состои од 8 ДЕЛИТЕ Метод на вежбање и 2 Кардио вежби.Вклучува синергетски 3 D тело динамика кои се истражуваат на опсегот на движење можности да се зголеми атлетски перформанси и метаболички потенцијал за само 30 минути.

Карактеристики на производот

Поврзани производи