Проф. д-р Squatch Мажите Сапун Различни Пакет – Машки Мирис Бар Сапуни: Борови Катран, Cedar Цитрус, Кул Свежи Алое – рачно изработени со Органски Масла во САД (3 Бари)
Свеж

Проф. д-р Squatch Мажите Сапун Различни Пакет – Машки Мирис Бар Сапуни: Борови Катран, Cedar Цитрус, Кул Свежи

DEN 864.00

Во продавницата

ОСЛОБОДЕТЕ го ВАШИОТ ВНАТРЕШЕН ЧОВЕК со овој 3 сапун мостра за мажи на проф. д-Р Squatch е топ 3 омилени мириси : Борови Катран, Cedar Цитрус, Кул Свежи Алое.МАШКИ САПУН СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ на ВАШЕТО ТЕЛО САКА - Секој бар на проф. д-Р Squatch сапун е рачно изработени во САД во мали количества со користење на ладно процес.На sasquatch забранува употребата на parabens, sls, груби хемикалии, indiscriminate палминото масло.SUDISFACTION ЗАГАРАНТИРАНА - Ако не љубов, проф. д-Р Squatch ние ќе ви даде целосна наплата.Поддршка на малиот бизнис : сите наши сапун е рачно изработени во САД во мали серии ДОДАДИ во КОШНИЧКА СЕГА.Да се РАЗГЛЕДА ДОБИВАЊЕ 2 - една за тебе, Една за вашиот најдобар пријател.НА SASQUATCH ПРЕПОРАЧУВА ЗА - Exfoliating, бричење, машки активности како што се капење во шумата, лице и тело измијте се, раце, задоволен кожата, патување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи