12 Месец 7 x 9 Спирала Извиткани Хоризонтална Неделно Живот Излет/Агенда (јули 2021 - јуни 2022). Акварел Цути Флексибилни Маска, Среден Век Кругови Ентериер со Erin Condren
Свеж

12 Месец 7 x 9 Спирала Извиткани Хоризонтална Неделно Живот Излет/Агенда (јули 2021 - јуни 2022). Акварел Цути

DEN 373.68

Во продавницата

Збогатете го вашиот планер со snap-in dashboards и ознаки, налепница книги, складирање пошта, и повеќе. (Додатоци се продава одделно).Традиционалните флорални добива елегантен се надополни со свежо цвеќе за секој месец.Оваа рака-lettered дизајн карактеристики минимална layout тоа е совршен платно за свој планирање стил. (Додадете мала pop на боја со цитати и табови или да се одлучат за еден сосема неутрална верзија).

Карактеристики на производот

Поврзани производи