Жените Симпатична Графички Печати Сечење На Врвот Т-Маица Естетски Кратко Sleeve Tee Блузи Y2k E Девојка Облека
Свеж

Жените Симпатична Графички Печати Сечење На Врвот Т-Маица Естетски Кратко Sleeve Tee Блузи Y2k E Девојка Облека

DEN 167.76

Во продавницата

Лесен натпревар со готски pleated здолништа, бохемски midi здолниште, baggy фармерки, широк нога панталони, лабава sweatpants, мини мрежа здолниште, високи потпетици, патики, и др. [Големина Може да се Мали, Препорачуваме Големина До]✔Прилики : Оваа тренингот исечете резервоарот врвот кошули совршен за повик за секојдневно, училиште, канцеларија, работа, купување, фотографирање пука, улица, викенд, пикник, забава, роденден, клуб, плажа, море, ритла, карневал, одмор, дома, во слободно време, BBQ, датира, ноќта. [Големина Може да се Мали, Големи Гради Големина До]✔Стил : женски спортски од суштинско значење исече т-маица, писмо печатени сечење на врвот, браун облека y2k, cowgirl сечење на врвот.Не Кајгана.Streetwear жените графички tees достапни за жена, жени, девојки, тинејџерите, сестра, ќерка, мајка, сопруга, пријателка, најдобри пријатели. [Големина Може да се Мали, Препорачуваме Големина До]✔Дизајн : Основни краткорочни sleevecrewneck сечење на врвот, полна боја, kawaii лето блузи, ребрести поврзана.Страна/ Машина за миење тивко, со ладна вода, не кајгана, висат сува.Графички печати y2k облека, пеперутка модели, срцето печатени мода блузи, y2k мода, сите натпревар, симпатична облека за тинејџерски девојки.Направени од избрани кожата-пријателски материјал, лесни, дише, трајни доволно за цел ден се носат, графички печати лето сечење на врвот за тинејџерски девојки, тенок одговара, еластичен. [Големина Може да се Мали, Големи Гради Големина До]✔Материјал : Полиестер смеса. [Големина Може да се Мали, Големи Гради Големина До]✔Големина : S/ M/ L/ XL.Пакетот содржи 1 * Круг Вратот Графички Писмо Печатени Tee.Класичен разноврсна, 2021 мода tee 90-тите години, никогаш не се застарени.100% Полиестер.Боја : Графички Бела | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи