RealFyre Vented Гас Камин Режач (P45-24-17), ANSI Уверение, 24 Инчен, APK-17 Безбедноста Пилот Полнење, Природен Гас
Свеж

RealFyre Vented Гас Камин Режач (P45-24-17), ANSI Уверение, 24 Инчен, APK-17 Безбедноста Пилот Полнење, Природен

DEN 3909.60

Во продавницата

Vented гас камин режач систем; APK-17 безбедноста пилот комплет.Високо-квалитетна конструкција и дизајн на време се тестираат за издржливост.Уникатен режач дизајн нуди супериорни, со полно работно тело пламен.Гориво-ефикасна vented дизајн; ANSI Заверена да се осигура безбедноста.Големина : 24 инчи.Вистински Fyre P45 Vented Камин Режач од Вистински Fyre обезбедува висок квалитет на гас режач наменет за употреба со влезете во собата.На тешки изградба обезбедува долготрајни и трајни режач систем, додека иновативен дизајн ги обезбедува реална пламен присуство и супериорен пламен презентација.На P45 серија режач обезбедува одличен избор за да се пополни вашиот камин куќиште со прекрасен пламен.Овој систем на мерки 24 инчи и е дизајниран за употреба со природен гас.Оваа единица вклучува APK-17 безбедноста пилот комплет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи