Зелена Почиста CCGC1032, 32 оз, Дом Штетници се Концентрира, 1 Четвртиот, Течни
Свеж

Зелена Почиста CCGC1032, 32 оз, Дом Штетници се Концентрира, 1 Четвртиот, Течни

DEN 3456.00

Во продавницата

Спреј Зелени Чистење На Растенија Од Секоја Возраст, Од Клонови Низ Жетва.За Разлика Од Другите Производи, Spider Грините Не Се Имуни На Зелени Чистење.Убива Грини И Нивните Јајца.Нема Собрание Потребно.Големина На : 1 Четвртиот | Боја : Течност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи