UNISTRENGH Јавањето Чизми Backapck Водоотпорен Големи Equestrian Перформанси Училиште Торба
Свеж

UNISTRENGH Јавањето Чизми Backapck Водоотпорен Големи Equestrian Перформанси Училиште Торба

DEN 1751.76

Во продавницата

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.-Функција : Storaging вашиот мода коленото висока подигне, јава се подигне, велингтон чизми, погоден за патување за подигање носат потреби, гардероба за подигање чевли простор за заштеда на организаторот во сезона се менуваат.-И ергономски појас рака е прилагодлив и им го одвлекува вниманието на рамо притисок.Пакет се Вклучени : 1 x equestrian ранец- Ние ќе се фокусираме на клиенти уживање на нашите производи по разумна цена.Материјал - Висок квалитет увоз полиестер платно ткаенина, со водоотпорен, дише, триење&абење отпор, издржливи.Ако имате било какви прашања или да имате добра идеја за овој equestrian торба, можете да контактирате со нас преку e-mail.Не се лизга долниот дел е засилен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи