Десерт Предници & Лажица Сет, Креативните Злато Swan База на Носителот, Demitasse Еспресо Лажици, лажички, чај лажици, мали лажици,6-Парчиња предници + 6-Парчиња лажици, 4.7 ин?
Свеж

Десерт Предници & Лажица Сет, Креативните Злато Swan База на Носителот, Demitasse Еспресо Лажици, лажички,

DEN 719.76

Во продавницата

Flatware Сет : 1 x Злато Swan Носителот, 4.7" 6-Парче Предници, и 6-Парче Лажици.Машина За Миење Садови Безбедно.Gleaming Огледало Финиш.Боја На Злато.Не ' рѓосувачки Челик : Направена од Квалитетни Нерѓосувачки Челик, Силни и Издржливи.Симпатична злато лист-форма, за да се поттикне млеко или павлака во чај и по вечера, на кафе.Совршен подарок за дом, канцеларија, чај партии, хотел, ресторан, забавни, бар, Божиќ, или за некоја посебна прилика.

Карактеристики на производот

Поврзани производи