Левиевите Мажите Изми Памук Маскирани Воена Јакна
Свеж

Левиевите Мажите Изми Памук Маскирани Воена Јакна

DEN 1840.80

Во продавницата

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Изми памучна јакна со zip надвор џерси худ донесување на оваа јакна совршен разноврсна одговара, прилагодлив snap ракави, градите и коса страна џебови, и внатрешниот џеб за додадени складирање.СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Full-length патент комплет, како и копчето огради можат подобро да се заштити од ветер и ниските температури, трајни тешки материјал, удобно мека, воената стил го прави идеален сите намена јакна за мажи.ДОДАДЕНО ТОПЛИНА : На Sherpa поставата додава топлина и изолација за постудено временските услови; Ова додава удобност и стил.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од 100% во тешка категорија памук; Оваа воена стил го прави идеален сите намена јакна за мажите и е изграден да се држиме со вас преку многу сезони.Оваа јакна во богатите неутрални бои, кој ќе го задржи како што е топло како што треба за да биде со својата отстранлив капак и обвивка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи