БУМБАРИ ПЧЕЛА Премиум Albacore Туна во Вода, Туните, Високо Протеинска Храна, Кето Храна и Грицки, Глутен Бесплатна Храна, Високо Протеинска Ужина, Конзервирана Храна, н
Свеж

БУМБАРИ ПЧЕЛА Премиум Albacore Туна во Вода, Туните, Високо Протеинска Храна, Кето Храна и Грицки, Глутен Бесплатна

DEN 978.72

Во продавницата

ДИВИ ФАТЕНИ ТУНА : Премиум диви фатени albacore туна торбичка во вода.ПОСНО ПРОТЕИНИ : Премиум Albacore во вода содржи 16g на протеини и 80 калории по торбичка заедно со омега-3 незаситени масни киселини, витамин Б6 и ниацин, како и важни минерали како железо и селен.СНЕК ЗДРАВА : Совршен за пост-тренингот протеини, отворено пешачење, велосипедизам или кампување, или во канцеларијата за ручек или попладне закуска.Кето пријателски.Глутен слободни.Не-ГМО.Делфин безбедно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи