Balight Голф Замав Тренер Помош и Корекција на Сила Зафат Темпо & Флексибилност Обука Костим за Внатрешна Пракса Chipping Притискање на Голф Додатоци
Свеж

Balight Голф Замав Тренер Помош и Корекција на Сила Зафат Темпо & Флексибилност Обука Костим за Внатрешна Пракса

DEN 2167.20

Во продавницата

【Големина Избор на Метод 】На 48 инчи се препорачува за лица 5'6" или повисоки, или оние кои се посилни и повеќе напредна во нивното голф игра.40-инчен должина е идеален за оние кои се под 5'6", односно кои се на почетно или средно ниво. 【Замав Корекција & Подобрување 】Convinient замав темпо тренер најдобри essentials за почетник пракса.Подобрување на вашиот голф замав темпо и замав авион со тешки главата и малку флексибилни окно да испорача повеќе во согласност голф снимки исклучите tee. 【Идеален Голф Тренер за Зафатен Толпата】 Можете да го носат насекаде и практиката на внатрешна денот или ноќта.Без ограничување на употребата сценарио како на мал простор.Идеален голф тренер на урбаните зафатен толпата!. 【Градење на Мускулна Сила】флексибилни вратило природно ќе ви дадат повратни информации за да го прилагодите темпото и да се свртат авион за повеќе.Изградба на мускулите меморија и да се зајакне вашиот замав со 2.5 lb.Тоа е добар начин да ви даде повеќе енергија и подобра контрола. 【30 Дена за враќање на Пари】100% пари гаранција за враќање за кое и да било прашање во 30 дена, 90 дена гаранција за поддршка.Имате никаков ризик да се обиде!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи