Umbra - 1005893-782-РЕМ Самрак Двојно Завеса Род Set – Заврши Целиот Дизајн е Идеален за Затемнување или Соба Затемнување Панели, 88-144, Никел
Свеж

Umbra - 1005893-782-РЕМ Самрак Двојно Завеса Род Set – Заврши Целиот Дизајн е Идеален за Затемнување или Соба

DEN 239.52

Во продавницата

Да се биде во можност за поддршка на два завеси со својата двојна род дизајн, оваа двојна завеса род обезбедува функцијата и стил.Се ВКЛОПУВА MUTLIPLE ПРОЗОРЕЦ ГОЛЕМИНИ : Telescoping двојно род има 3/4-инчен дијаметар пред род и 5/8-инчен дијаметар назад прачка, и е достапен во 3 големини за да се приспособат на повеќето windows.Answer : ___________________________ Note : Производот може да се одржи завеси, до максимум од 22 lb кога корисникот ги користи сите правилна монтажа и поддршка на хардвер.ЗАШТЕДИТЕ НА ТРОШОЦИТЕ за ЕНЕРГИЈА, НАМАЛУВАЊЕ на БУЧАВА : Кога се комбинирани со затемнување завеса или светло блокирање завеси Самрак ќе ви помогне insulate вашата соба, блокирање зима е ладно drafts (недовршени), како и на отворено бучава.Ние знаеме што се случува со љубовта вашето купување, но ако не сте целосно воодушевен од било која причина (или дури и воопшто без никаква причина), едноставно јавете ни во рок од 30 дена од добивањето на својата цел и ние ќе среќно во решавањето на ова прашање или проблем целосно враќање на средствата.СОБА ЗАТЕМНУВАЊЕ РЕШЕНИЕ : Со создавање на прозорецот завеса прачка дека облини на двата краја, завеси седат флеш против ѕид со Самрак и заврши околу прозорецот од крај до крај, блокирање надвор светлина додека изолациони соба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи