4 Пакет Преносни Дрвени Toothpick Држачот за Цимет чепкалки за заби Мини Toothpick кутија Џеб Зачинет Toothpick Носителот Фармацевт Кофа Игла Случај
Свеж

4 Пакет Преносни Дрвени Toothpick Држачот за Цимет чепкалки за заби Мини Toothpick кутија Џеб Зачинет Toothpick

DEN 311.76

Во продавницата

СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : На toothpick барел изгледа како куршум со исклучителен дизајн и јасен дрво жито, кои можат да направат да се издвоите на маса.Пакетот вклучува 2 toothpick носители направени од ружино дрво и 2 toothpick носители направени од абонос.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 3.3*0.8*0.8 Инчен,мали и исклучителна,лесно да се носат, може да биде ставен во вреќи, џебовите, или стави во автомобил.Тоа може да се одржи 33 чепкалки за заби во едно време кое што може да ви помогне да се задржи на забите се чисти и здрави.ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова дрвени toothpick држачот е изработен од природен ружино дрво и абонос, кои се еколошки и безопасно.НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР : ова дрвени toothpick држачот е многу дизајниран, пренослив и практичен.Тоа е одличен подарок за родители и пријатели, кои се лесно да се приклучи на нивните заби.ТОПЛО СОВЕТИ : бидејќи toothpick муцката е направен од природно дрво, не може да биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере.Покрај тоа, ќе има некои мали дрвени струготини на toothpick држачот.Тоа може да се чистат со четка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи