Цреша Сјајни Махагони Диплома Рамка (11x14 документи или сертификати)
Свеж

Цреша Сјајни Махагони Диплома Рамка (11x14 документи или сертификати)

DEN 592.80

Во продавницата

Обичај изградена во САД.Се користи за да со гордост прикажување на било диплома, уверение или документ.Вистинско дрво украси, црна велур трска, а и киселина-слободни материјали се користи за да помогне да се зачува вашите документи.Оваа рамка се вклопува во документ кој е 11"x14".Надворешните димензии на дипломата рамка се околу 7 инчи поширок и 7 инчи повисоки од големината на документот.Премиум квалитет диплома рамки кои се доставени до стотици колеџи и универзитети во сад.На Цреша Сјајни Махагони Диплома Рамка со е популарен избор, кој ќе нуди традиционална изгледа дека ќе комплимент било која канцеларија или дома.Дипломата рамка е двоен-сплетен со користење на киселина-слободен црна велур мат и е потенцирана со злато внатрешна мат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи