Vermida 2 Пакети Пиво Може да Пилешко Носителот, Пилешко Roaster Решетката за Скара Рерна Пушач,од не ' Рѓосувачки Челик Пилешко Стои со Канистер за Бразилецот Рерна BBQ Пуша
Свеж

Vermida 2 Пакети Пиво Може да Пилешко Носителот, Пилешко Roaster Решетката за Скара Рерна Пушач,од не ' Рѓосувачки

DEN 455.76

Во продавницата

【Пиво Може да Канистер Стојат】Постои канистер во средината на bbq пилешки носителот,може да се пополни канистер со најразлични видови на сосови,пиво,вино или зачини.Можете исто така да се стави некои зеленчук) во тавата,кога масло dripped надвор во тавата со зеленчукот може да апсорбира природни масла,тоа мора повеќе вкусни. 【Вертикален Дизајн】пилешко печење стојат може да издржи целата пилешко на пиво и може да започнете со печење, кој им овозможува на топлина да навлезат пилешко во сите правци,со што пилешко помек и додавање на вкус, без да бидат изгорени. 【Не Ѓубрето Над】нерѓосувачки челик пиво може да пилешко решетката да се користи веднаш без инсталација.【Нема да Рѓа】Нашите пиво може да пилешко залага за скара е направено од нерѓосувачки челик кој е дизајниран за храна,кој е издржлив, здрав и нема да рѓа по долго време користење.Машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти, совршен за вашиот секојдневен живот!.Нерѓосувачки челик пиво може да пилешко решетката да се користи веднаш без инсталација.Пилешко roaster стојат можат да го издржат висока температура парична казна и без додавање на чуден мирис на кокошка.Одличен подарок идеја за вашите пријатели или членови од семејството кои сакаат скара.Погодна за внатрешна и надворешна печки.7",што е доволно висока за да се одржи на целата кокошка,тоа не се погодни само за пилешко, но, исто така, совршен за патка,мали турција, grouse, мала големина goose и многу повеќе.Погоден за пилешко, но, исто така, совршен за патка,мали турција, grouse, мала големина goose и многу повеќе.Поставување на пилешко на вертикална носителот и стави ги во рерна или на скара,на пиво и зачини во канистер ќе додадете вкусни вкус на печено пилешко, додека готвачи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи