Замена Extractor Нож (2 Парчиња) За Nutri куршум Про 900W и 600W Blender, NB 600 900 W W Замена Крстот Сечилото Делови и Додатоци
Свеж

Замена Extractor Нож (2 Парчиња) За Nutri куршум Про 900W и 600W Blender, NB 600 900 W W Замена Крстот Сечилото

DEN 479.76

Во продавницата

САМО Компатибилни со Nutribullet Про 900 W блендер и Nutribullet 600 w blender.НЕ се ВКЛОПУВААТ Nutribullet Магија Куршум Блендер и други blenders.Вграден-во ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ Заптивка : Пред употреба, проверете секој заптивка за да се обезбеди тоа не е оштетен, и тоа целосно е со седиште во сечилото единица.Направени од Храна Одделение Пластика и Нерѓосувачки Челик, без никаков Напор Pulverizes Овошје, Зеленчук, Superfoods и Протеини Тресе во Вкусна, Мазна Текстура.Машина За Миење Садови Безбедно. 【Се ГРИЖИТЕ БЕСПЛАТНА УСЛУГА】 - Нашите услуги на клиентите е секогаш, чекање за вашите инструкции .За било какви прашања за Nutribullet Замена сечилото(превозот, квалитет, скршени, не може да го користат итн.), ве молиме падна слободно да контакт. 2 Пакет замена сечилото bundle This Сечилото е направен со супер сила храна одделение од нерѓосувачки челик материјал и дното направени со храна одделение BPA free пластичен материјал.Компатибилност Nutribullet 600 W Blender Nutribullet Про 900 W Blender.Ве молиме да не ја користите на други blenders не се во листата погоре.ДОВЕРБА BUECMUE ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ , УЖИВААТ ВО ЖИВОТОТ БЕЗГРИЖНО.

Карактеристики на производот

Поврзани производи