Linkstyle 33ft x 2in Автомобил Вратата за Влез Чувари Нула Покрие Заштитник 5D Автомобил Вратата Sill Налепници Чувари, Гума Универзална Анти-Судир на Карбонски Влакна Автомо?
Свеж

Linkstyle 33ft x 2in Автомобил Вратата за Влез Чувари Нула Покрие Заштитник 5D Автомобил Вратата Sill Налепници

DEN 359.76

Во продавницата

ПРОИЗВОД SPECFICATIONS : 1 PCS автомобил вратата за влез чувари нула покрие заштитник и 1 PCS притиснете плоча.Големината е 10m*5cm/393.7 инчен*1.96 инчен, 32.8 метри е доволно за вашата секојдневна употреба.Бојата е црна, 5-димензионални изглед, текстура од карбонски влакна дизајн, може да бидат ги красат вашата кола, висока класа и убава, а исто така може да го блокира носат, гребнатини и дамки.Приложените притискање плоча прави вашата инсталација повеќе удобен и одговара.ВИСОК КВАЛИТЕТ НАПРАВЕНИ : Карбонски влакна браник заштитник е направен од високо-квалитет гума, носат-отпорни, bendable, силна флексибилност и долг животен век, ефикасен против настинка/топлина/стареење/UV/Функционален ефект.Текстура со карбонски влакна дизајн, нема да се брчка, водоотпорен, не е лесно да падне. 5-димензионални изгледаат и се чувствуваат, добра флексибилност и совршено се вклопуваат линии се направи автомобил повеќе убави.Слободно deformable и да го намали, тоа може да се користи за покривање на сите гребнатини, боја штета и декоративни заштита.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА анти-ултравиолетови; може да се загрева и се протегала, може да се формираат и формирана на комплексни криви, флексибилни и растеглив; покрие гребнатини, спречување на гребнатини и да се обезбеди заштита.Направете вашиот автомобил повеќе high-end, повеќе уникатен и повеќе луксузни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи