УВ Blacklight Реактивен Лента [10 Ролни], Флуоресцентни Неонски Gaffer Ленти, 5 Бои, 0.6 инчен 16.8 ft. на ролна, за Црна Светлината Партија Материјали за ноќта на Вештерките
Свеж

УВ Blacklight Реактивен Лента [10 Ролни], Флуоресцентни Неонски Gaffer Ленти, 5 Бои, 0.6 инчен 16.8 ft. на

DEN 287.76

Во продавницата

СУПЕР ЦЕНА-ЕФИКАСЕН НЕОНСКИ TAPE10 Ролни, 0.Но, тука, можете да добиете ПОДОБРА Неонски лента!1. На НАШИТЕ клиенти SERVICEWe обезбеди 60 дена безусловна наплата услуга.Во исто време. ♥ ИДЕАЛНА ПОНУДА ЗА ЦРНА СВЕТЛИНАТА ПАРТИЈА Само ЗРАЧИ ПОД BLACKLIGHT, тоа е ув blacklight лента наменета за дете и возрасен е црна светлината партија и со ноќта на Вештерките.Таа е идеална како blacklight партија материјали или ноќ на Вештерките партија декорација.секој се тркалаат, вклучувајќи жолта, зелена, розова, портокалова и плава.Некои од нив не се светли доволно, некои од нив се премногу мали, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи