YIMART 20 Компјутери двострано Мини Помине Бафер Блок Шарени Сунѓерот лак Пескарење Бафер Ленти Нокти Датотека Блокови Нокти Алатки (Розева)
Свеж

YIMART 20 Компјутери двострано Мини Помине Бафер Блок Шарени Сунѓерот лак Пескарење Бафер Ленти Нокти Датотека

DEN 162.72

Во продавницата

Лесен и удобен за користење.Пескарење блок датотеки што може да се користи за прст и пети ноктите.Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Баферот е лесно да се поднесе рабови,да ги отстраните гребени,мазна и сјај на вашите нокти,го користите како во ноктите е салон.Совршен за општи нокти цел,погоден за професионална употреба,се користи за прст и пети ноктите.Одлична Помине Поднесување Tools.Овие нокти блокира работата брзо да се намали или обликот на доградба на акрилни нокти со саканиот облик или должина.Тие се, исто така, совршен за да се отстранат ноктите гел во вашиот продолжен или лажни ноктите.Исто така погоден за домашни Миленичиња Чешлање!.Мора да ги Имаат во Салони и Дома.Одлично за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и diy помине уметност дома.Страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност како Денот на Вљубените подароци, роденденски подароци, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок.Перат Помине Блок.Овие Нокти Блок може да се мијат со вода, брзо и лесно да се чисти.Боја : Розова.

Карактеристики на производот

Поврзани производи