Жените Симпатична Графички Печати Сечење На Врвот Т-Маица Естетски Кратко Sleeve Tee Блузи Y2k E Девојка Облека
Свеж

Жените Симпатична Графички Печати Сечење На Врвот Т-Маица Естетски Кратко Sleeve Tee Блузи Y2k E Девојка Облека

DEN 167.76

Во продавницата

Не Кајгана.Направени од избрани кожата-пријателски материјал, лесни, дише, трајни доволно за цел ден се носат, графички печати лето сечење на врвот за тинејџерски девојки, тенок одговара, еластичен.Пакетот содржи 1 * Круг Вратот Графички Писмо Печатени Tee.Лесен натпревар со готски pleated здолништа, бохемски midi здолниште, baggy фармерки, широк нога панталони, лабава sweatpants, мини мрежа здолниште, високи потпетици, патики, и др.Графички печати y2k облека, пеперутка модели, срцето печатени мода блузи, y2k мода, сите натпревар, симпатична облека за тинејџерски девојки.Streetwear жените графички tees достапни за жена, жени, девојки, тинејџерите, сестра, ќерка, мајка, сопруга, пријателка, најдобри пријатели.Класичен разноврсна, 2021 мода tee 90-тите години, никогаш не се застарени.100% Полиестер. [Големина Може да се Мали, Големи Гради Големина До]✔Материјал : Полиестер смеса. [Големина Може да се Мали, Големи Гради Големина До]✔Големина : S/ M/ L/ XL.

Карактеристики на производот

Поврзани производи