3 Пакет Стакло Нокти Датотека, EAONE Нокти Датотеки за Природните Нокти, Нокти датотеки со Случајот, Двојно Двострано Гравирани Поднесување Површината на Ноктот Дато?
Свеж

3 Пакет Стакло Нокти Датотека, EAONE Нокти Датотеки за Природните Нокти, Нокти датотеки со Случајот, Двојно

DEN 215.76

Во продавницата

Забелешка : Ако стаклото се помине датотеката што ја добивте за недостасува или скршени, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Одличен Квалитет : Овие стакло нокти датотеки се направени од високо квалитетна калено стакло со двојно-еднострани гравирани технологија се осигура дека вашите нокти се чуваат од поделбата и слабеењето.Стаклото е силна, носат-отпорни, & го задржува интегритет на поднесување површина по повеќе намени.Лесно да се Носат : големината на целиот нокти датотека е 15 x 1.5 x 0.7 мм, тоа е лесен компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, чанта или чанта за секојдневно патување, и не само што може да се користат за нокти, но исто така и за ноктите, и може да се користи за салон и во домашна употреба.Обновливи и Лесен за Чистење : Хигиенски не-porous стакло површината не е лесно да се добие, валкани, и тие можат да се исчистат со вода и се користи постојано, стакло нокти датотеки не ги кородираат, ' рѓа или гниење.Безбедност Помине Нега : двојно двострано мазна поднесување површината стакло датотеката завршува било нокти во која било насока без оштетување на ноктот, совршено форми природни додека оставајќи ги мазна ,која може да придонесе за добри услови на вашите нокти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи