Р. В. ПЛАМЕН Електричен Камин Дневник Поставите Грејач 21IN, Далечински Управувач, Пламен Светлината Прилагодливи,Реални Ember Кревет
Свеж

Р. В. ПЛАМЕН Електричен Камин Дневник Поставите Грејач 21IN, Далечински Управувач, Пламен Светлината Прилагодливи,Реални

DEN 2999.76

Во продавницата

Реална Пламен Ефект : Прекрасни реални танцување пламен и горење се најавите дизајн го прават ефектот на вистинската пламен на огништето, кое може да облагородување вашата соба кога уживање во затоплување.Место на греалка во постоечките каминот да се создаде Божиќ атмосфера.Пропустливи-слободен Грејач : во Споредба со традиционалните камин што значи дека се занимаваат со чад, собирање на дрво и убедливо оџак, Р. В. ПЛАМЕН електрични дневник ефективни прилог за вас.Грејач;750 W/1500 W за вашата опција.Преносни големина на 20.53"(L) x 8.56"(W) x 11.51"(H).Прилагодливи Пламен Светлината:На електрична дневник грејач има 7 прилагодува осветленоста нивоа, создавајќи ефект на тркалање и реални пламен како што сте посакувале.Електричен камин грејач ви обезбедува дополнителни зона греење за вашата спална соба, дневна соба и сл.да се создаде пријатна средина за целото семејство.Слободни на оџакот и пепел.Безбеден за Употреба : Овој електричен грејач е опремен со прегреат заштита и ќе се исклучи автоматски кога тој добива премногу жешка.Р. В. ПЛАМЕН електрични пламен грејач е ETL потврдија дека се безбедни за употреба во САД.Лесно да се Контролира со : Со поедноставен control panel на страната на греалка , можете да го удар од топлина во минути.Во исто време , далечински контрола ви овозможува да го контролирате грејач кога ќе лежи на троседот или креветот и не сакам да се нагоре.Прекрасни реални танцување пламен и горење се најавите дизајн го прават ефектот на вистинската пламен на огништето, кое може да облагородување вашата соба кога уживање во затоплување.Место на греалка во постоечките каминот да се создаде Божиќ атмосфера.

Карактеристики на производот

Поврзани производи