APDTY 140850 Врата, Прозорец на Каналот Гума Појас Weatherstrip Dew Избрише Сет Пред Лево Десно Внатрешна & Надворешниот (го Заменува E9TZ1521536A, F0TZ1521536A, F5TZ1521536A)
Свеж

APDTY 140850 Врата, Прозорец на Каналот Гума Појас Weatherstrip Dew Избрише Сет Пред Лево Десно Внатрешна &

DEN 969.60

Во продавницата

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Бренд Нови Врата, Прозорец на Каналот Гума Појас Weatherstrip Dew Избрише Set Fits Пред Лево и Право Windows (Внатрешно & Надворешниот Лево и Право Пломби)Вклопува 1980-1986 Ford F150 F250 F350 F450 Fits 1980-1986 Ford Bronco Replaces E9 TZ1521536 A, F0 TZ1521536 A, F5 TZ1521536 A, E0 TZ1021453 A, E0 TZ1021452 A, E0 TZ1021457 A, E0 TZ1021456 A⚠ Калифорнија Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Карактеристики на производот

Поврзани производи