Wantdo Девојка е Отпорен на Вода Зимско Палто Топло Изолирани Поместена Puffer Јакна со Аспиратор
Свеж

Wantdo Девојка е Отпорен на Вода Зимско Палто Топло Изолирани Поместена Puffer Јакна со Аспиратор

DEN 2265.60

Во продавницата

Тоа исто така е опремен со топла худ, кој го штити вратот, лицето и ушите од лути правец.Уживаат во возбудата од се случува на отворено во зима, со Wantdo девојки водоотпорен и windproof зима puffer грб.DWR (трајни водоотпорен) школка го задржува руно наредени zip до јакна сува во светлина дожд или магливата времето за 3 часа со овие Wantdo девојки зимски капут.Wantdo Девојки Водоотпорен Puffer Јакна Топло Зима Паркови.Неспоредлив Удобност s puffer јакна за девојки ви помогне да се задржи безбедност во темни услови.Патент затворање.Pongee ткаенина има поголема густина, со СТП мембрана под ткаенината да се формира windproof и водоотпорен бариера.На Wantdo деца зима изолирани јакна е hardshell има 3000mm водоотпорен индекс и е дизајниран да издржи вода со леснотија.Секое дете заслужува Wantdo зимска јакна дека останува во совршена форма и облик за долго време.

Карактеристики на производот

Поврзани производи