Kutting Тежина Сауна Костум Долг Ракав Кошула
Свеж

Kutting Тежина Сауна Костум Долг Ракав Кошула

DEN 1559.76

Во продавницата

Дали нејзиното губење на тежината за жени или мажи имаме губење на тежината опрема за вас!На Kutting Тежина фитнес облека е направен целосно од нашиот Sweat Tech еластична neoprene материјал, кој се движи со вашето тело за време на било кој тип на тренингот за здрава и во согласност губење на тежината.Значително зголемен метаболизам (20.УДОБНО МАТЕРИЈАЛ – Ова дами thermogenic вежба материјал е направен од Sweat Tech еластична neoprene, која се движи со вашето тело за време на било кој тип на тренингот.Тоа не е само тело groomer; се препорачува со добрите.ЗИМСКИ загревање - Нашите thermogenic компресија облека ви држи топло и суво, па можете да држите обука преку зимските месеци.Телесната тежина.Detox вашиот имунолошки систем.Зголемување на флексибилност.4% во споредба со вежбање врши под слични услови без Сауна Костум облека, правејќи Kutting Тежина опрема совршен одмор подарок.Mesh материјал надолу страни обезбедува додаде удобност, флексибилност, и breathability.Dual-обложени дизајн е удобно и да дише без да се жртвува топлина да ви помогне да победи на ладно.Тројна засилен крои за издржливост.ГОРАТ ПОВЕЌЕ КАЛОРИИ – Добиете вашето тело повеќе тон како да се обучуваат!Уживајте во губење на тежината облека кои го зголемуваат метаболизмот, ве пот повеќе, да ги задржи покачена температура, и detox вашиот имунолошки систем.Можете да го носат овој стилски пот кошула како outerwear или под други тренер опрема.Зголемување на ментална и физичка цврстина.Носат со други Kutting Тежина опрема.Специјално дизајнирана да се движи со вас преку било кој тип на вежба.Здрави губење на тежината е тешко, но Kutting Тежина опрема е оптимално губење на тежината опрема за да ви помогнат ефективно да се губат телесната тежина.Се овозможи поголема губење на тежината (40.

Карактеристики на производот

Поврзани производи