Возрасни и Деца 5D Дијамант Сликарство комплет,Mansion Базен Маса Билјард начин на Живот Круг Целосна Дијамант Платно Дијамант Уметнички Занаети Дома Ѕид Декорација Д?
Свеж

Возрасни и Деца 5D Дијамант Сликарство комплет,Mansion Базен Маса Билјард начин на Живот Круг Целосна Дијамант

DEN 2356.80

Во продавницата

✿ Еко-пријателски платно : Возрасни дијамант сликарство кеса, со користење на високо-транспарентни и тешко да се свитка печатени платно и висок вискозитет водоотпорен топло-топи лепак, моделот е појасно, лепак има посилна лепливоста, и на дијамант не е лесно да падне.Еколошки и не-токсични, безбедно функционирање. ✿ DIY образование : процесот на завршување на дијамант сликарство е процес на постојано прилагодување и споделување среќен време со семејството или пријателите.Кога ќе се заврши оваа дијамант сликарство со вашето дете, тоа ќе стане образовни родител-дете соработка.На 5 D дијамант сликарство комплет може да се намали стресот, зголемување на самодовербата, како и подобрување на издржливоста. ✿ Народната уметност : Дијамант сликарство е најпопуларниот, шарени три-димензионални декорација, полесно и поубаво отколку крстот бод.Дијамант Уметност лесно прави класичен на уметнички дела, и вас ќе уживаат во забавата на одлуки.Искуство чувството да се биде сликар. ✿ Дијамант креативен дизајн : силна три-димензионален ефект и совршена боја на дијаманти за да се направи своите живописни слика и сјае под светлината. 5 D дијамант слики совршено ги красат вашата канцеларија, дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, студија соба, ходник, бар, итн.Моментално е најпопуларниот DIY дом, така што вашиот дом е полна со виталност, полн со домашна топлина. ✿ Гаранција : Ако имате било незадоволство, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Обидете се без ризик.Големина : 20x16 Инчен | Боја : Замок Базен Маса Билјард начин на Живот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи