CAMPINGMOON φ9.45inch/φ24cm Круг од не ' Рѓосувачки Челик Печење Печење Испаруваат Решетката за Ладење Готвење Мрежа Скара Одговара за 12-инчен холандски Рерна W24
Свеж

CAMPINGMOON φ9.45inch/φ24cm Круг од не ' Рѓосувачки Челик Печење Печење Испаруваат Решетката за Ладење Готвење

DEN 261.60

Во продавницата

9 cm која ја спречува храната од паѓа.45" за 12 инчен големина холандски рерна W24; 2)φ8.Топла храна е тешко да се држиме за скари површината и лесно да се исчисти.5 инчен кој одговара за 12-инчен холандски Печка (ве молиме исто така, проверете внатрешниот дијаметар на вашиот холандски рерна или на тава).45" за 12 инчен големина холандски рерна W24; 2)φ8.Просторот помеѓу две жици на оваа готвење скара е околу 0.Оваа готвење скара се прави на едноставен и здрав 304 од не ' рѓосувачки челик, лесно да се мијат.Топла храна е тешко да се држиме за скара површината и лесно да се исчисти.27" за 10 инчен големина холандски рерна W21; 3)φ6.Пакет вклучуваат: 1 * Готвење Мрежа W24.79/2cm високи и ретко стане нема вода во тенџере кога испаруваат.】Оваа готвење мрежа е надворешниот дијаметар е φ9.Готвење скара направени од 18-8 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК:Здрав и тешко да се добие rusty. Оваа готвење мрежа скара е здрав и тешко да се добие rusty.Оваа готвење мрежа скара одговара на холандски рерна, тркалезна тепсија, stockpot, тава итн.ПОГОДЕН ЗА УПОТРЕБА СО ДРУГИ САДОВИ:.Пакет вклучуваат: 1 * Готвење Мрежа W24.Секој еден е за 0.

Карактеристики на производот

Поврзани производи