ManChDa 4 во 1 Свеќа Додаток за Поставување Свеќа Фитил Тример, Свеќа Фитил Мечка, Свеќа Фитил Snuffer, Складирање Фах Плоча, Свеќа Грижа Алатки Подарок за Свеќа Љубовници з?
Свеж

ManChDa 4 во 1 Свеќа Додаток за Поставување Свеќа Фитил Тример, Свеќа Фитил Мечка, Свеќа Фитил Snuffer, Складирање

DEN 455.76

Во продавницата

????МАТЕРИЈАЛ : Изработени од нерѓосувачки челик со мека месинг заврши,издржливи во употреба. ????MILTIFUNCTIONAL : Послужавник може да се користи за складирање фах организатор,сад плоча,алатка плоча, арома свеќа послужавник, декоративен послужавник,украси, чај, кафе плоча, крпа послужавник, овошје послужавник, восок послужавник.Свеќа поставува може да се користи во домот, свадба, забава.Совршен избор за Свеќа Љубовници. ????ДИЗАЈН : Едноставен дизајн со чисти линии.Огледало полирање процес, добар сјај и лесно да се чисти. ????ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова фах организатор е совршен за уредно уредување на вашиот гостин крпи, накит, парфеми шишиња,колачи,кафе, коса, четки, козметика,рачни часовници, обетки, шминка четки, читање очила итн. ????Лесни за преносни носат - безбедно и издржливи пакет на 4 во 1 свеќа гори алатки додатоци, направени од полиран не ' рѓосувачки челик,одговара за било брендови свеќи, да им помогне на свеќи да горат рамномерно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи