Navaris Ткаенина Мемо Огласна Табла - 12 x 17 Сомот Меморија Одбор за Ѕид за да се Прикаже Слика Колажи, Фотографии, Забелешки - Вклучува 6 притиснете Игли - Беж
Свеж

Navaris Ткаенина Мемо Огласна Табла - 12 x 17 Сомот Меморија Одбор за Ѕид за да се Прикаже Слика Колажи, Фотографии,

DEN 479.76

Во продавницата

ДЕКОРАТИВНИ : ги Красат вашите ѕидови со стил, без разлика дали тоа е во спалната соба, дневна соба, ходникот или на друго место.Користете го овој одбор за да се стави на екранот важно спомени за сите да ја видите или користите за да pin важни белешки за да бидете сигурни дека не заборавајте!.ПРАКТИЧНА настава : Поради нивниот дизајн, можете да pin и висат белешки, фотографии и слики на вашиот ѕид.Помагајќи ти да ги организира било кој начин ви се допаѓа, со цел да се потсетам и место спомени на екранот.СПЕЦИФИКАЦИИ : Оваа фотографија pinboard мерки 12 x 17 инчи (33 x 40 см) и карактеристики на сомот фронт.Вие исто така ќе добијат 6x притисни копчиња за да се добие што започна!.СТИЛСКИ : модерниот сомот дизајн на оваа pin одбор е сигурно да се издвоите меѓу вашиот дом décor и да внесе еден допир на современиот стил во вашиот дом.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Оваа фотографија pin-одборот од Navaris карактеристики на пре-инсталиран ѕид за да се направи тоа толку едноставно како е можно да се обеси на било кој ѕид низ куќата. 12" x 17" (Мал). 20" x 28" (Медиум).Розова , Беж, Сива. 1x фото pin одбор. 6x pushpins.Организира фотографии, слики, белешки и повеќе со сомот pinboard од Navaris.Лесно да се инсталира и се вклопува во било каде во домот.Достапен во 2 големини : . 12" x 17" (Мал)20" x 28" (Медиум).Достапни во 3 бои : .Розова , Беж, Сива. 1x фото pin board6x pushpins.

Карактеристики на производот

Поврзани производи