Rawlings Младите Про Склопот на Хокеј Стил Catcher е Шлем, 6 1/2-7
Свеж

Rawlings Младите Про Склопот на Хокеј Стил Catcher е Шлем, 6 1/2-7

DEN 1399.20

Во продавницата

Две тон проѕирен мат финиш.Ги исполнува никој случај стандарди.Подобрена внатрешни работи соочи со Про Дпи плус влага Wicking технологија за подобрување на вклопуваат и удобност.Висока јачина, зголемена отпорност, од не ' рѓосувачки челик кафез.Хром Жица заврши.

Карактеристики на производот

Поврзани производи