Случај за Сите Нови Kindle Fire HD 10 и 10 Плус Таблета (Само се Вклопуваат 11 Генерација, 2021 Порака) - Тенок Одговара Виткање Стојат Покрие со Авто Sleep/Wake, Рака на Рака и Перо Ја
Свеж

Случај за Сите Нови Kindle Fire HD 10 и 10 Плус Таблета (Само се Вклопуваат 11 Генерација, 2021 Порака) - Тенок

DEN 1015.20

Во продавницата

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ТАБЛЕТА СЛУЧАЈ】Совршена заштита и одговара таблета случај - специјално дизајниран за Сите Нови Kindle Fire HD 10 повторно читање и носење.Заградата дизајн се користи за да го поправи вашиот пенкало, лесен за употреба и место.Надворешноста е направен од високо-квалитет синтетички кожа, а внатрешниот е наредени со мека микрофибер материјал.Заштитете го вашиот таблет од отпечатоци од прсти, нечистотија и гребнатини.Две сместување агли ви даде најмногу удобно внесување и прикажување на агли во исто време.Добар Fire HD 10 и 10 Плус Таблета заслужува одличен заштитни случај.Компатибилност : .Оваа заштита случај само компатибилни со Сите Нови Fire HD 10 & Fire HD 10 Плус Таблета (11 Генерација, 2021 Порака).Answer : ___________________________ Note : Не се компатибилни со другите Шуми или Пожар Таблети.Производ Содржина : . 1x Fire HD 10 Таблета Случај (11 Генерација, 2021 Порака). 4 Светла И Забава Бои Се Достапни : .Црна.Акварел.Нордиска Зелена.Peony.

Карактеристики на производот

Поврзани производи