Hydroluxe 1753 Рачни Showerhead & Дожд Туш Комбо. Висок Притисок 24 Функција 4 се Соочуваат со Двојна 2 во 1 Туш Главата Систем со не ' Рѓосувачки Челик Црева, Патентиран 3-начин Вод?
Свеж

Hydroluxe 1753 Рачни Showerhead & Дожд Туш Комбо. Висок Притисок 24 Функција 4 се Соочуваат со Двојна 2 во

DEN 2395.20

Во продавницата

Туш Главата и Рачен Туш со Црево 3 Начин Комбо - Изберете од 24 целосна и комбинирани проток на вода модели 5 Целосна Поставување на Високо-моќ Туш Главата и Раката Туш. 5 прилагодување вклучуваат : Моќ Дожд, Масажа, Ветер : /Масажа на Вода-Спасување на Економијата Дожд, и Пауза Прекумерно 4" Нафта Протри Бронза се Соочуваат со 3-зона Кликнете на Рачката Dial.Бришење-чисти Авиони Патентиран 3-начин Вода Diverter со Анти-Вртливата Заклучување Орев Агол-прилагодлив Надземни Заградата. 5 ft Супер Флексибилни хром-заврши Црево Конусна Месинг Црево Ореви за лесна рака затегнување Tools-бесплатна Инсталација. 10 Година Ограничена Гаранција е обезбедена од страна на Interlink Производи International, Inc.Оваа гаранција е неважечка доколку производот е купен од неовластен застапник.

Карактеристики на производот

Поврзани производи