#уретритис - 11oz Керамички Бело Кафе Кригла, Бела
Свеж

уретритис - 11oz Керамички Бело Кафе Кригла, Бела

DEN 551.76

Во продавницата

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 11 унца керамика кафе кригла е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пиење активности.Се одликува со силна градба, мазна завршница, и лесна за печатење со дизајн што е прикажано.Тоа навистина е изграден за да изгледаат одлично и трае многу долго време.БЕЗБЕДНОСТ СПЕЦИФИКАЦИИ - Ова е 11oz кригла е машина за миење садови безбедно и микробранова безбедно.Тоа е многу издржлив и ќе трае низ повеќе перења!.ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА УПОТРЕБА - се Скрши оваа надвор за една партија или партии, lounging, пешачење, кампување, велосипедизам или било кој друг внатре или надвор активност.Може да се покаже исклучување на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретарот или друг член на семејството.СОВРШЕН ПОДАРОК - се разбира, тоа ќе се направи совршен подарок за посебна личност!Тоа е одличен подарок за денот на мајката, таткото ден, дипломирањето, Божиќ, groomsmen на ергенска забава, свадба тушеви или bachelorette партија, свадби, родендени, денот на вљубените, или било кој друг ден.Нашите 11oz керамика кафе кригла е изграден од цврст премиум керамички и карактеристики на печатени дизајн прикажани на сликата преглед.Ако тоа е подарок или само затоа, нема да го жалиме купување на овој.

Карактеристики на производот

Поврзани производи