Fommy Новородено Бебе Момче Облека Plaid Писмо за Печатење Долг Ракав Дуксери + Долги Панталони 2 ПАРЧИЊА Есен Зима Облека Сет
Свеж

Fommy Новородено Бебе Момче Облека Plaid Писмо за Печатење Долг Ракав Дуксери + Долги Панталони 2 ПАРЧИЊА Есен

DEN 383.76

Во продавницата

Машина За Миење. ????Одличен материјал : Новороденче момче облека е направено на најдобар квалитет на природен памук, мека, дише и удобно.Тоа нема да биде алергични на кожата на новороденчињата во болница.Тоа е новородениот момче доаѓа дома тимови за болница .Тоа е најдобро за родителите да им даде на нивните бебиња Подарок. ????Уникатен дизајн : На качулка дизајн на новороденото бебе во болница тимови можат да се заштитат на новородените е главата, така и во зима.Новороденото бебе облека печатени со "daddys малку пријателе" е најдобар подарок за отец да му се даде на бебето.Облеката се изработени од копчиња.Лесно да се отвори и затвори за да го промените новороденче пелена е нешто за бебето, и новородените панталони може да се заштити бебето нозе многу добро. ????Погодна за многу прилики : бебе момче доаѓа дома облека за новороденче фотографија и фотографија, погоден за ноќта на Вештерките, Денот на Независноста, Божиќ и многу големи жив настани.Тоа е бебе момче оди дома облека за новороденче.Тоа е daddys момче бебе облека.Бебето ќе биде многу симпатична на тоа. ????Избор на големина опции : Новородено бебе облека за момчиња во болниците, 0-3 месеци новородените бебиња, 3-6 месеци бебињата, 6-9 месеци момчиња бебиња, 9-12 месеци бебе момчиња бебиња, различни големина options им овозможи на родителите да го реши проблемот на големината избор без тешкотијата на изборот, и ја придружува на раст на нови студенти за да ја години. ????Бебе болница облека вклучува : 1* маскирани копче-до врвот и 1* симпатична панталони.Новороденото бебе облека поддржува рака за перење и машината за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи