Огноотпорни Пари Торба,Банката Торба Огноотпорни и Водоотпорен Парични Торба со Патент Затворање, Огноотпорни Безбедно Складирање Торба Плик, Погодна за документ
Свеж

Огноотпорни Пари Торба,Банката Торба Огноотпорни и Водоотпорен Парични Торба со Патент Затворање, Огноотпорни

DEN 626.40

Во продавницата

ОГНООТПОРНИ & ОТПОРЕН на ВОДА : Огноотпорни пари торба е направен од висок квалитет не-нервозни силикони обложени fiberglass која стои до температура до 1832℉(1000℃).Тоа ќе го задржи вашето вредности 100% безбедно .Оваа парични торбичка не е само огноотпорни но, исто така, високо отпорен на вода во случај тоа се навлажни за било каква причина.УЛТРА БЕЗБЕДНО ЗАШТИТА : Овој мал огноотпорни безбедно торбичка ги штити вашите документи & датотеки, вклучувајќи и пасоши, лиценци, усб-стикови дискови и Цд со дела, сертификати, пари, пари, писма, , скапоцени слики,бракот сертификат, пари и многу повеќе.НОВА НАДГРАДБА ДИЗАЈН : 100% Висок квалитет на огноотпорни & водоотпорен патент додава складирање безбедност и вршење на безбедноста.Едно парче изградба не дното споеви прави нашите пари кеси супер силни и dependale.Dual слоеви дизајн со внатрешниот џеб дека ќе биде поголема заштита спречи и лесен за складирање.УДОБНО ДИЗАЈН ЗА СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ - со стилски чанта дизајн,може да се земе огноотпорни торба пари за да одат на работа ,шопинг или бизнис патување , преносни и лесно може да се здипли, можете да го користите во секое време и насекаде.ДОВЕРЛИВИ ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Подготвена да одговори во рок од 24 часа време ,2 години по продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања ,ќе добиете замена или целосно враќање на средствата.Боја : Црна | Големина : Медиум.

Карактеристики на производот

Поврзани производи