VESA Плоча Адаптер - CTA Add-On за Таблет Месеци – Придава на VESA-Подготвени Огради, Тешки-Должност Таблети, Мобилни Кат Стои, и CTA Kitting Компоненти (ADD-VESA)
Свеж

VESA Плоча Адаптер - CTA Add-On за Таблет Месеци – Придава на VESA-Подготвени Огради, Тешки-Должност Таблети,

DEN 384.00

Во продавницата

Vesa 75x75 и 100x100 монтажа интерфејс.Придава на било vesa-подготвени таблета случај или друг уред (Забелешка : не се надмине тежина капацитет на 3.6 кг.).Лесно придава на gooseneck крајот на CTA Дигитални стои и месеци, замена таблета држачот.Компатибилен со CTA Дигитални дел броеви ПОДЛОГА-AFS, РАМПА-CGS, РАМПА-HFS, РАМПА-RPTS, РАМПА-TSBU.Стил : VESA Плоча Адаптер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи