Pllieay 9 Парчиња 6 Брои 2 Size Пластична Мрежа Платно Листови со 5 Парчиња Жолта Ткаење Игли за Вез, Акрилик Предиво Изработката, Поврзана и Капчиња Проекти
Свеж

Pllieay 9 Парчиња 6 Брои 2 Size Пластична Мрежа Платно Листови со 5 Парчиња Жолта Ткаење Игли за Вез, Акрилик

DEN 167.76

Во продавницата

Пакетот Вклучува : 6 парчиња 6 брои 13 x 9.8 инчен пластични платно, 3 парчиња 4 x 4 инчен пластични платно и 5pcs ткаење игли.Материјал : пластични платно листови се направени на ЈП, премиум квалитет пластика, издржливи, секоја дупка е околу 2 mm x 2 mm.Мазна Површина : Тоа нема да финтата предиво или нишки.Лесно да се Намали : Тоа е лесно да се сече со ножици за да го прилагодите големина или форма сакате, исто така лесно да се закачите на едни со други да се направи голема занаети.Повеќе за Користење : Одлично за сплетам & капчиња проекти, крстот бод, везови, шиење, needlepoint, и разни декоративни или занает проекти.Pllieay 9 Парчиња 6 брои 2 Големини Плоштадот Пластични платно за везови изработката, акрилик предиво изработката и капчиња проекти.Карактеристики : Материјал : ЈП Боја : Јасно Бела Големина : 13inch/33cm x 9.8 инчен/25cm, 4inch/10cm X 4inch/10cm Aida : 6 Брои Пакет се вклучени : 6 парчиња 13 x 98inch пластични платно 3 парчиња 4 x 4inch пластични платно 5 парчиња ткаење игли.

Карактеристики на производот

Поврзани производи