Bloch Жените Сатен Ролна Лента
Свеж

Bloch Жените Сатен Ролна Лента

DEN 576.00

Во продавницата

100% Најлон.Ширина е 7/8 инчи. 32.8 метри (30 метри).Боја : Розова.Гром на класичен потрага сатен лента која овозможува природните flexion и екстензија на глуждот и пета.Сатенски лента ублажува непотребен стрес на тетивите и им овозможува на танчерка да се движат од plie да pointe со минимални стегање и не bagginess.Должина : 30 метри.Материјал : Сатен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи