Патент Банка Кеси ,4 Пакет Пари Торбичка Банкарските депозити Торба СТП Кожа Парични средства и Монета Торбичка банка коверти со патент (Микс-Боја)
Свеж

Патент Банка Кеси ,4 Пакет Пари Торбичка Банкарските депозити Торба СТП Кожа Парични средства и Монета Торбичка

DEN 304.80

Во продавницата

4 Банка Кеси - сет од 4 вредни банка кеси, доволен износ за да ги задоволат вашите дневни и работа потреби.Издржливи Патент - На патент поблиску и отклонување на овие пари кеси се навистина висок квалитет и ќе ви трае подолго време. 11 X 6 Инчи - Има многу пари ,Големи пари кеси, совршен за вендинг машина оператори и продавници.Водоотпорен - Направени на премијата и се згусне кожа, трајни, водоотпорен изградба.Мулти Употреба и Може да се користи за чување на предмети дискретно во транзит, како што се парични средства, банкарски депозити или било кој број на лична ефекти,Голема за на училиште, апарати за домаќинство, деловна или лична употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи