Банкарските депозити пластични кеси,Пари торба за пари,Банката торба,каса вреќи 9 x 12 Инчи (Бела, 100 Pack)
Свеж

Банкарските депозити пластични кеси,Пари торба за пари,Банката торба,каса вреќи 9 x 12 Инчи (Бела, 100 Pack)

DEN 455.76

Во продавницата

Големина : 9 x 12 Инчи(23 см x 30.5 cm) .Пакувањето Содржи : 100 пакет Бела Депозит Кеси.Висока јачина топла топи лепило : Оваа нова лента дизајн со топла топи технологија е лесен за употреба.Тоа не може да се отвори без уништени торба по затворањето на торба.Обезбеди безбедност : Единствен алфанумерички нумерирање и бар код дизајн може да се спречи депозит торба заменет и да се обезбеди следење.Голем простор : Одлични за задржување на парични средства, пари, чекови, кредитни картички приходи, итн.Тоа може да водоотпорен.Напишете јасно : Вашите податоци може да бидат напишани директно и јасно на торба.Оваа торба е 100% рециклираат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи