Transolid SSLQ19-6E 19-во Бања Суета Горе Лево-Страна Поздравниот во Млечниот Пат
Свеж

Transolid SSLQ19-6E 19-во Бања Суета Горе Лево-Страна Поздравниот во Млечниот Пат

DEN 1395.84

Во продавницата

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : SSLQ19-6 E.Објектот Пакет Димензии : 8.0" L x 33.0" W x 10.0" H. Точка Пакет Тежина : 23.0 lb.Transolid инженерните кварц е произведена од 93% кварц под екстремно висок притисок да донесе топ дека е тешко, дамка и отпорни на топлина со согласност на бојата во текот на.Кварц е исклучително тешко, што го прави отпорен на пукнатини, чипс, гребнатини и дамки за години на непроблематична убавина.Transolid страна нота координираат совршено со Transolid суета блузи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи