Живиот Свет на Природата Костур, Големи
Свеж

Живиот Свет на Природата Костур, Големи

DEN 2359.20

Во продавницата

Природен изглед на костур.Replicates птица на природната средина.Повеќе гранки на костур на.Безбедно да се џвака.За медиум за екстра големи птици; 17.8-инчен широк.Направени од polyresin.Живиот Свет на Природата Костур е направен за да се реплицираат птици на природната средина.Постојат повеќе гранки за вашиот птица да костур и тоа, исто така, е безбеден за вашите птици да се џвака.Живиот Свет на Природата Костур е совршена декорација, со цел да се направи вашата птица се чувствуваат како дома!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи