Удар Задник Гастрономски Mesquite Hickory Rib Бришење Леќата Зачин Shaker - Слатка и Smoky BBQ Бришење (10 мл) - се Користи за Ребра, Пилешки Крила, Brisket или Свинско месо на СКАРА Скара
Свеж

Удар Задник Гастрономски Mesquite Hickory Rib Бришење Леќата Зачин Shaker - Слатка и Smoky BBQ Бришење (10

DEN 310.80

Во продавницата

ДВОР СКАРА ТРИЕ : Удар задник зачини и зачини се оние на победи, и оваа mesquite hickory rib бришење е исклучок.Им даде на вашиот пријател со подарокот кој го прави секој оброк незаборавен!.Стил : Hickory.ПРСТ LICKIN' ВКУС : Радост во Ослободат Задник зачини и зачини; mesquite hickory пилешко rib бришење е комбинација ќе се водат за исчезнати.MOUTHWATERING РЕБРО се ФАЌА : Удар Задник е 10oz Mesquite Hickory Rib Бришење е совршен пилешко леќата и свинско бришење вклопуваат и е поддржана од страна на bangin' вкус наменета за скара фан и бразилецот aficionado.НАПРАВЕНИ ВО САД : за Да се задржи највисок квалитет, најдобра-дегустација, гурманските СКАРА скара и rib бришење на пазарот денес, Задник Kickin' расте и жетви свој пиперки на земјиште веднаш до нивните објекти во Аризона.Се зборува за посветеноста!Направени со квалитетот и доследност во умот, овој сет е врвна.ПРЕМИУМ ПОДАРОЦИ : Овие rib трие направи голема порибување stuffers за секое месо леќата љубители знаете.Тие се прекрасни за родендени, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Четврти јули, Божиќ подароци или било која друга shindig за тоа прашање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи