Хартија Колега 66400PP Механички Молив Refills, 0.5 mm, HB #2, 105 Count
Свеж

Хартија Колега 66400PP Механички Молив Refills, 0.5 mm, HB 2, 105 Count

DEN 184.56

Во продавницата

Замена води собере сите refillable Хартија Колега Механички Моливи.Најдолг води достапни леснотија стресот да работи надвор од олово. #2 молив води создаде уредни белешки и се идеални за стандардизирани тестови.Храбар, лесна-за-пронајдете ги доведе големина/цврстина.Вклучува 105 #2 механички молив refills, 0.5 mm.Опис на производот Хартија Колега Механички Молив Води Refills ги собере сите refillable Хартија Колега Механички Моливи.Долго #2 води ви помогне да останете фокусирани на вашите пишување, наместо да бараат за еден молив острилка.Изграден за да се справи со стресот на брзо белешка земајќи ги, на високо-квалитетни HB-одделение води сте опфатени на испит дена, зафатен дена во канцеларија, како и за било која од вашите пишување потреби.Од Производителот на Оваа .5mm доведе одговара на сите Хартија Колега механички моливи. 60mm должина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи