Brightech Небото LED Torchiere Супер Светол Кат Светилка - Современа, Висока Лумен Светлина за дневни Соби & Канцеларии - Dimmable, Затворен Пол Uplight за Спалната соба Читање - Platinum С?
Свеж

Brightech Небото LED Torchiere Супер Светол Кат Светилка - Современа, Висока Лумен Светлина за дневни Соби

DEN 1559.76

Во продавницата

И вие не треба да го замени било која сијалица бидејќи светлината е интегриран.Brightech светилки се изградени да трае и се најбезбедните на пазарот!.МОДЕРНАТА АГОЛ СВЕТИЛКА Е 3-НАЧИН DIMMABLE - НОВА МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА СПАСУВА СВЕТЛИНАТА АМБИЕНТ ЗА СЛЕДНИОТ ПАТ : На Небото се совпаѓа модерен, минималистички, урбан, чисто и современи décor.Пол светилка лесно се вклопува во аглите и база на слајдови под софи.Нова : Ова uplight пол светилка е 3 патот изграден во dimmer сега се сеќава на вашиот светлината амбиент за следниот пат кога ќе се вклучи и работи со ѕид прекинувачи.Наместо на халоген светилки согоруваат 200 - 300 w, на Brightech Небото опфаќа само 26 watts.Тоа е пондериран база и здрав дизајн го прави безбедно околу децата и домашните миленичиња, бидејќи тоа ќе не е лесно совет.Ова ќе ги покрие ако производот ќе престане да работи во рок од 3 години или ако постојат било какви дефекти во рамките на овие 3 години.BRIGHTECHS ТЕШКИ, ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН : Ние дизајниран Небото со вашите деца безбедноста на ум. 20 ГОДИНА од ЖИВОТОТ Led диоди ЗАЧУВУВАЊЕ на ЕНЕРГИЈАТА, - да се ДОБИЕ ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ, НЕ се ВИСОКИ WATTAGE : Овие Панели се проценува на последните 20 години (под претпоставка 3 часа употреба/ден), бидејќи тие воопшто не трошете енергија како халоген, CFL и блескаво светилки. 20 ГОДИНА од ЖИВОТОТ Led диоди ЗАЧУВУВАЊЕ на ЕНЕРГИЈАТА, - да се ДОБИЕ ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ, НЕ се ВИСОКИ WATTAGE : Овие Панели се проценува на последните 20 години (под претпоставка 3 часа употреба/ден), бидејќи тие не трошете енергија како халоген, CFL и блескаво светилки.И вие не треба да го замени било која сијалица бидејќи светлината е интегриран.Нова : Ова uplight пол светилки 3 патот изграден во dimmer сега се сеќава на вашиот светлината амбиент за следниот пат кога ќе се вклучи и работи со ѕид прекинувачи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи