Убаво Непослушен Малолетничка Казнување Службеник Божиќ Дедо T-Shirt
Свеж

Убаво Непослушен Малолетничка Казнување Службеник Божиќ Дедо T-Shirt

DEN 1735.20

Во продавницата

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа смешни непослушен или убаво листа дизајн е идеален за малолетници казнување службеник кој е одговорен за обезбедување на сведоштвото во малолетник судот на обвинетиот кој е на казнување или помилување и се слави годишниот Божиќ фестивал со нивните семејства.Оваа работа или професија дизајн за вашите пријатели, колеги или соработници кои сакаат да го слават божиќ.Идеален за оние кои сакаат гледајќи Новогодишни елки, Божиќ светла или nativity сцени.Совршен за денот на Noël, Nativity, Божиќ или бадник.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Оваа смешни непослушен или убаво листа дизајн е идеален за малолетници казнување службеник кој е одговорен за обезбедување на сведоштвото во малолетник судот на обвинетиот кој е на казнување или помилување и се слави годишниот Божиќ фестивал со нивните семејства.Оваа работа или професија дизајн за вашите пријатели, колеги или соработници кои сакаат да го слават божиќ.Идеален за оние кои сакаат гледајќи Новогодишни елки, Божиќ светла или nativity сцени.Совршен за денот на Noël, Nativity, Божиќ или бадник.

Карактеристики на производот

Поврзани производи